Nowy nabór na warsztaty szkoleniowe

Fundacja Wspomagania Wsi ogłasza kolejny nabór uczestników warsztatów szkoleniowych.

Logo warsztatów

Lista warsztatów:

• Warsztat PLANOWANIE I REALIZACJA PROJEKTÓW SPOŁECZNYCH I PARTNERSTW
Data Warsztatu Termin zamknięcia naboru uczestników
18-21 sierpnia 2016 brak wolnych miejsc

Więcej informacji i formularz zgłoszeniowy.

• Warsztat PROJEKT. I CO DALEJ?
Data Warsztatu Termin zamknięcia naboru uczestników
22-25 września 2016 9 sierpnia 2016

Więcej informacji i formularz zgłoszeniowy.

Fundacja Wspomagania Wsi pokrywa koszty udziału w warsztatach takie jak: noclegi, posiłki i materiały dydaktyczne. Fundacja nie pokrywa kosztów podróży.

Warsztaty organizowane są cyklicznie a nabór na nie ogłaszany jest co kwartał.

Kolejny nabór zostanie ogłoszony w sierpniu 2016 r.

Zapraszamy również do dołączenia do grupy dyskusyjnej uczestników warsztatów w Łowiczu na portalu społecznościowym Facebook.

Dodatkowych informacji udziela:
Monika Słotwińska-Łychota